383LX223M080B092VS
MFR.Part #
383LX223M080B092VS
JLCPCB Part #
C3723192
Package
插件,D50xL92mm
Description
-40℃~+105℃ 22000uF 3000hrs@105℃ 50mm 7.83A@120Hz 80V 92mm ±20% 插件,D50xL92mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS