383LX153M080B062VS
MFR.Part #
383LX153M080B062VS
JLCPCB Part #
C3725368
Package
插件,D50xL63mm
Description
-40℃~+105℃ 15000uF 3000hrs@105℃ 50mm 6.65A@120Hz 63mm 80V ±20% 插件,D50xL63mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS