MC22FF501G-F
MFR.Part #
MC22FF501G-F
JLCPCB Part #
C6989579
Description
-55℃~+125℃ 1kV 4mm 5.7mm 500pF ±2% 2220 Mica and PTFE Capacitors ROHS