RC063M271LO10*20TH-2A1E
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
RC063M271LO10*20TH-2A1E
JLCPCB Part #
C365791
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 20mm 270uF 3000hrs@105℃ 5mm 63V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS