RC400M150LO10*20TD-4A3E
MFR.Part #
RC400M150LO10*20TD-4A3E
JLCPCB Part #
C2837980
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 15uF 20mm 400V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS