RG035M681LO10*20TA-1A1E
MFR.Part #
RG035M681LO10*20TA-1A1E
JLCPCB Part #
C2837940
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 20mm 35V 680uF ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS