RC063M221LO10*16TD-4A3E
MFR.Part #
RC063M221LO10*16TD-4A3E
JLCPCB Part #
C2837911
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16mm 220uF 5mm 63V 860mA@100kHz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS