RC050M102LO16*25H-8A1C
MFR.Part #
RC050M102LO16*25H-8A1C
JLCPCB Part #
C2837893
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.96A@100kHz 1000uF 16mm 25mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS