DCMX262T400BF2B
MFR.Part #
DCMX262T400BF2B
JLCPCB Part #
C2623723
Package
Bolt,D50.8xL144.45mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 144.45mm 2000hrs@85℃ 22.23mm 2600uF 400V 50.8mm 螺栓,D50.8xL144.45mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS