520C102T450BF1B
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
520C102T450BF1B
JLCPCB Part #
C2622548
Package
Bolt,D50.8xL144.45mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000uF 144.45mm 22.23mm 450V 50.8mm 8000hrs@85℃ 螺栓,D50.8xL144.45mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS