DCMC134U035BF2B
MFR.Part #
DCMC134U035BF2B
JLCPCB Part #
C3814433
Package
Bolt,D50.8xL144.45mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 0.13F 144.45mm 17.9A@120Hz 2000hrs@85℃ 22.23mm 35V 50.8mm 9.4mΩ@120Hz 螺栓,D50.8xL144.45mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS