DCM602T350DC2B
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
DCM602T350DC2B
JLCPCB Part #
C2622956
Package
Bolt,D76.2xL106.35mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 106.35mm 2000hrs@85℃ 31.75mm 350V 6000uF 76.2mm 螺栓,D76.2xL106.35mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS