MC22FF101J-F
MFR.Part #
MC22FF101J-F
JLCPCB Part #
C7225248
Description
-55℃~+125℃ 100pF 1kV 4mm 5.7mm ±5% 2220 Mica and PTFE Capacitors ROHS