DCMC472T400DC5H
MFR.Part #
DCMC472T400DC5H
JLCPCB Part #
C2623213
Package
Bolt,D76.2xL106.35mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 106.35mm 2000hrs@85℃ 31.75mm 400V 4700uF 76.2mm 螺栓,D76.2xL106.35mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS