CGS172T450W3L
MFR.Part #
CGS172T450W3L
JLCPCB Part #
C2622802
Package
Bolt,D63.5xL92.08mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1700uF 2000hrs@85℃ 450V 63.5mm 63mΩ@120Hz 6A@120Hz 92.08mm 螺栓,D63.5xL92.08mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS