380LX821M200J042
MFR.Part #
380LX821M200J042
JLCPCB Part #
C6387200
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.6A@120Hz 200V 240mΩ@120Hz 25mm 3000hrs@85℃ 40mm 820uF ±20% Plugin,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS