CGS132T500W3L
MFR.Part #
CGS132T500W3L
JLCPCB Part #
C3815240
Package
Bolt,D63.5xL92.08mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1300uF 2000hrs@85℃ 5.6A@120Hz 500V 63.5mm 80mΩ@120Hz 92.08mm 螺栓,D63.5xL92.08mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS