BLH906K601C114
MFR.Part #
BLH906K601C114
JLCPCB Part #
C3784264
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 600V 90uF ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS