CGS353U040V5L
MFR.Part #
CGS353U040V5L
JLCPCB Part #
C2622429
Package
Bolt,D50.8xL142.88mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 12.8A@120Hz 142.88mm 15mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 35000uF 40V 50.8mm 螺栓,D50.8xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS