SLP221M400A9P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SLP221M400A9P3
JLCPCB Part #
C2621350
Package
Plugin,D22xL52mm
Description
-25℃~+105℃ 1.1A@120Hz 1.508Ω@120Hz 10mm 220uF 22mm 3000hrs@105℃ 400V 52mm ±20% 插件,D22xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS