AVS335M35A12B-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AVS335M35A12B-F
Description
-40℃~+85℃ 17mA@10kHz 2000hrs@85℃ 3.3uF 35V 3mm 5.4mm 70.4Ω@120Hz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS