CGS303U035W3C
MFR.Part #
CGS303U035W3C
JLCPCB Part #
C2622314
Package
Bolt,D63.5xL79.38mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 28mΩ@120Hz 30000uF 35V 63.5mm 79.38mm 8.6A@120Hz 螺栓,D63.5xL79.38mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS