E32D800HPN223MD79U
MFR.Part #
E32D800HPN223MD79U
JLCPCB Part #
C3813533
Package
Bolt,D63.5xL79.38mm
Description
-40℃~+105℃ 10.6mΩ@120Hz 16.52A@120Hz 2000hrs@105℃ 22000uF 28.58mm 63.5mm 79.38mm 80V ±20% 螺栓,D63.5xL79.38mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS