MC12FD620G-TF
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MC12FD620G-TF
JLCPCB Part #
C6300072
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 2mm 3.2mm 500V 62pF ±2% 1210 Mica and PTFE Capacitors ROHS