381LX273M016H052
MFR.Part #
381LX273M016H052
JLCPCB Part #
C2621358
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 22mm 27000uF 28mΩ@120Hz 3000hrs@105℃ 4.2A@120Hz 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS