CGS171T450R3C
MFR.Part #
CGS171T450R3C
JLCPCB Part #
C2622121
Package
Bolt,D34.93xL79.38mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1.5A@120Hz 170uF 2000hrs@85℃ 34.93mm 450V 456mΩ@120Hz 79.38mm 螺栓,D34.93xL79.38mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS