380LQ123M035K012
MFR.Part #
380LQ123M035K012
JLCPCB Part #
C2620966
Package
Plugin,D30xL27mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 12000uF 2000hrs@85℃ 27mm 30mm 35V 4.15A@120Hz 48mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS