EMVY250GDA102MMH0S
MFR.Part #
EMVY250GDA102MMH0S
JLCPCB Part #
C2166936
Package
SMD,D18xL16.5mm
Description
1.35A@100kHz 1000uF 16.5mm 18mm 25V 5000hrs@105℃ ±20% SMD,D18xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS