ESMH401VQT122MB63U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ESMH401VQT122MB63U
JLCPCB Part #
C4155390
Package
Plugin,D40xL65mm
Description
-25℃~+85℃ 1200uF 2000hrs@85℃ 25mm 4.56A@120Hz 400V 40mm 65mm ±20% 插件,D40xL65mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS