ELXV101ETD270MJC5S
MFR.Part #
ELXV101ETD270MJC5S
JLCPCB Part #
C1597409
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
100V 10mm 14mm 27uF 3000hrs@105℃ 380mA@100kHz 5mm ±20% 插件,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS