EKHS501VSN121MP40S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKHS501VSN121MP40S
JLCPCB Part #
C5632880
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 22mm 3000hrs@105℃ 40mm 500V 890mA@120Hz ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS