E36D500LPN683TE92U
MFR.Part #
E36D500LPN683TE92U
JLCPCB Part #
C3812900
Package
Bolt,D76.2xL92mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 31.75mm 50V 68000uF 76.2mm 92mm 螺栓,D76.2xL92mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS