APXE6R3ARA821MHC0G
MFR.Part #
APXE6R3ARA821MHC0G
JLCPCB Part #
C2162721
Package
SMD,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 10mΩ 12mm 2000hrs@105℃ 5.15A@100kHz 6.3V 820uF 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS