E32D800HPC563MEB7U
MFR.Part #
E32D800HPC563MEB7U
Description
-40℃~+105℃ 31.8mm 35.1456A@50kHz 56000uF 6.9mΩ@120Hz 76.2mm 80V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS