EKZE160ELL222MJ25S
MFR.Part #
EKZE160ELL222MJ25S
JLCPCB Part #
C320010
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
10mm 16V 2200uF 25mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS