EKHJ401VSN581MA46M
MFR.Part #
EKHJ401VSN581MA46M
JLCPCB Part #
C5632845
Package
Plugin,D35xL48.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 3.75A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 400V 48.5mm 580uF ±20% 插件,D35xL48.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS