EMZA500ARA220MF61G-CAR
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EMZA500ARA220MF61G-CAR
JLCPCB Part #
C713834
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 165mA@100kHz 2000hrs@105℃ 22uF 5.8mm 50V 6.3mm 880mΩ@100kHz ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS