EMVE251ARA100MKG5S
MFR.Part #
EMVE251ARA100MKG5S
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 12.5mm 16mm 189mA@100kHz 250V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS