AVGA338M06L32T-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AVGA338M06L32T-F
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 16.5mm 2000hrs@105℃ 220mΩ@120Hz 3300uF 6.3V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS