ELXS201VSN182MR50S
MFR.Part #
ELXS201VSN182MR50S
JLCPCB Part #
C1583747
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1800uF 200V 30mm 5.58A@50kHz 5000hrs@105℃ 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS