E36D400LPN582UA79U
MFR.Part #
E36D400LPN582UA79U
JLCPCB Part #
C3814862
Package
Bolt,D35xL79mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 12.7mm 2000hrs@85℃ 35mm 40V 5800uF 79mm 螺栓,D35xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS