ESMG500ETC1R0ME11D
MFR.Part #
ESMG500ETC1R0ME11D
JLCPCB Part #
C1952673
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 1uF 2000hrs@85℃ 2mm 42.5mA@100kHz 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS