EMVA250ARA331MHA0G
MFR.Part #
EMVA250ARA331MHA0G
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 25V 324mA@100kHz 330uF 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS