EKYA101ELL680MJ16S
MFR.Part #
EKYA101ELL680MJ16S
JLCPCB Part #
C1646658
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 110mΩ 16mm 240mA@120Hz 5mm 68uF 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS