EKY-630ETD471ML20S
MFR.Part #
EKY-630ETD471ML20S
JLCPCB Part #
C5110291
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16mm 20mm 2A@100kHz 470uF 63V 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS