EKMH401VNN471MA45W
MFR.Part #
EKMH401VNN471MA45W
JLCPCB Part #
C1608020
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.4882A@100kHz 2000hrs@105℃ 35mm 400V 45mm 470uF 529mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS