ELXS401VSN271MQ35S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELXS401VSN271MQ35S
JLCPCB Part #
C1650668
Package
Plugin,D25.4xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.859A@50kHz 10mm 25.4mm 270uF 35mm 400V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D25.4xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS