SMA6J45AFL-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMA6J45AFL-TP
JLCPCB Part #
C19993003
Package
DO-221AC(SMA-FL)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 45V 55.3V 600W@10/1000us 72.7V 8.3A@10/1000us TVS Unidirectional DO-221AC(SMA-FL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS