ESD1851P4-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
ESD1851P4-TP
JLCPCB Part #
C3709646
Package
DFN2020-3L
Description
-55℃~+125℃ 1 100nA 150A@8/20us 18.5V 18V 1nF 33V 4.5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DFN2020-3L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS