DFLZ6V2-TP
MFR.Part #
DFLZ6V2-TP
JLCPCB Part #
C3739528
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1W 5uA@2V 6.2V ±5% SOD-123FL Zener Diodes ROHS